RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Grudzień, 2012
TW_BOLEK_m

A może gnojek? Jak inaczej można nazwać TW Bolka? Zapewne większość negatywnych określeń do niego pasuje. Nie jest to jednak kwestia wyżywania się na pospolitej szmacie, tylko zwrócenia uwagi na to, do czego dopuściliśmy i jaką jest to hańbą dla Polski.

Czytaj całość...
 
Gen.Dowbór-Muśnicki

W 94 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego w podzięce synom ziemi Wielkopolskiej za okazane męstwo, odwagę i rozum. Armia Wielkopolska pod dowództwem maj. S.Taczaka i gen. J.Dowbora-Muśnickiego odniosła zwycięstwo nad  wojskami niemieckim. Wieczna chwała bohaterom.

Czytaj całość...
 
matce_madzi

Przez długie lata byłem redaktorem pewnego miesięcznika i znam branżę mediów od podszewki. Odszedłem, bo robienie w konia odbiorców, to chleb powszedni. ABSOLUTNIE WSZYSTKIE MEDIA W POLSCE KŁAMIĄ! To jest ich dewiza. Mógłbym mnożyć przykłady, ale nie ma to sensu. Ważne by pamiętać, że każde medium działa wg dewizy „ciemny lud to kupi”.   Czy wiecie, [...]

Czytaj całość...
 
koniec_swiata

W latach 60-tych ubiegłego wieku odnaleziono tajemnicze tablice, które nazwano potocznie kalendarzem Majów. Według przetłumaczonych na nasz język zawartych informacji 21 grudzień 2012 r. nastąpi koniec świata.  Błędnie odczytana prorocza wija zainspirowała wielu wieszczy i pisarzy, którzy na bazie niewłaściwej interpretacji, zbijali fortunę na naiwności, straszeniu ludzkości chorymi wizjami naginając fakty dla potrzeb swojej

Czytaj całość...
 
demonstarcja

Sądowy morderca pobierający emeryturę z ZUS w wysokości 5000 zł miesięcznie zadekował się w Szwecji i mieszka tam od 1968 roku. MORDERCA! Pod takim hasłem w dniu 16.12.2012 Skandynawska młodzież zebrała się przed domem Michnika w Szwecji, aby kolejny już raz wyliczyć mu jego zbrodnie na Polakach.

Czytaj całość...