RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Archiwum dla: Sierpień, 2012
niemodlitewne

Jego uczestnikami byli czytelnicy jedynej Polsce gazety, obnażającej obłudę i wynaturzenia kleru i jego poddanych sprawujących w imieniu watykańskiego despoty władzę w demokratycznej ponoć Rzeczypospolitej Polskiej – „Faktów i Mitów”, które się odbyło w Spale w dniach 24-26. 08. 2012 r. Wśród nich byli członkowie i sympatycy RACJI PL. Uczestnicy zostali serdecznie i miło przyjęci [...]

Czytaj całość...
 
a

W kontekście Ludobójczej Ustawy która wejdzie w życie 03.09.2012 r. Podnieść dupę i zaprotestuj zanim twoje dziecko, a potem ciebie SANEPID okaleczy lub zabije. Trzymaj swoje dzieci jak najdalej od “służby zdrowia” i strzykawek. A najgorsze że finansują tą zbrodnie z naszych podatków. Nie zapomni podziękować posłom i premierowi za ich trud. Panie Premierze Tusk [...]

Czytaj całość...
 
swin_usmiech

ŚCIEŻKI ZAORAĆ W Sopocie urzędnicy wymyślili coś, co przebiło nawet mianowanie przez Kaligulę swojego konia konsulem Imperium Rzymskiego. Otóż na świetnie wykonanej ścieżce rowerowej na tle morza wprowadzają ograniczenie szybkości do 10 km na godzinę. A wszystko dla dobra użytkowników, aby nie zrobili sobie krzywdy, gdyż ponoć kogoś przewrócono, a jeszcze innemu podrapano odstające ucho.

Czytaj całość...
 
no-religion

„Czynienie swoich dzieci małymi chrześcijanami, katolikami, muzułmanami i wyznawcami judaizmu, których umysły są wyprane przez doktrynerów różnych religii zanim będą miały szanse się ukształtować, to zbrodnia przeciwko ludzkości i pewnego dnia będzie zabroniona prawem”. Zarząd Krajowy RACJA PL Pobierz ulotkę do wydrukowania – „Jak chronić dziecko”

 
racja

Składam gorące podziękowanie członkom, sympatykom i wszystkim uczestnikom biorącym udział w uroczystościach (nie tylko na statku) związanych z X-tą rocznicą RACJA PL w dniu 11.08.2012 r. w Toruniu. Jedną z atrakcji był rejs statkiem wycieczkowym po Wiśle, podczas którego podziwialiśmy budujący się most i panoramę Torunia.

Czytaj całość...