RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Co tak naprawdę odkrył Mendelejew

Witam wszystkich naszych czytelników a jest ich dziesiątki tysiące kiedy cztery lata temu zaczynaliśmy nakreślony plan udostępnienia wiedzy wedyjskiej naszych przodków i zakulisowych działań szajki syjonistycznych przestępców wielu naszych znajomy i sympatyków był sceptycznie nastawionych do pomysłu. Proces udostępniania wiedzy był powolny ale dopisało nam szczęście i dzisiaj możemy poruszać na łamach tematy zakazane lub będące tabu, że niektórym cierpnie skóra bo zdają sobie sprawę że ryzykownie jest iść pod prąd kiedy machina ogłupiania miażdży każdą swobodną myśl i odmienne poglądy od obiegowej wersji.

Ryszard Dabrowski

Z początku traktowali nas z przymrożeniem oka jako niegroźnych odmieńców lub pomyleńców mogliśmy swobodnie prezentować zakazaną wiedzę bo reszta i tak w to nie uwierzy, czy na pewno?

Teraz wycinają co kontrowersyjne artykuły na Pejsbuku albo nasyłają dyżurnych kretynów żeby dyskredytować naszą wiedzę, która demaskuje tych ograniczonych szarlatanów pracujących dla syjonistów za michę. W ostatnich artykułach odkryliśmy przed wami skrywany mechanizm ogłupiania stosowany przez syjonistów, którzy przez 70 lat swoich nierządów, wymienili wszystkich naszych naukowców na swoich lub kolaborujących z nim. Od 200 lat mechanizm dezinformacji i zombirowania zrobił niesamowite spustoszenie w umysłach naszych rodaków powiązanej nauki z religią o zmyślonym bogu prezentowanym przez satanistyczną sektę pedofilską którą demaskowaliśmy przez 14 lat ścigając pedofilów i pederastów sadzając za kraty wskazując ich powiązania z wymiarem niesprawiedliwości policja, prokuraturą w co nasi rodacy nie mogli uwierzyć bo są naiwni, artykuły mogły bulwersować ignorantów religijnych naruszając ich wartości religijne. My nikomu nie będziemy lizać tyłka ani się płaszczyć czy klęczeć tym bardziej przed samozwańczymi przedstawicielami żydowskiego włóczykija.

Rybnikow

W przeciwieństwie do wielu naszych rodaków wiemy jak powstały religie wywodzące się z Judaizmu a ich totemy (znaki religijne) to nic innego jak okaleczony z amputowanymi częściami neutralny atom tlenu wyrażony w płaskiej formie. Juri Rybnikow prezentuje na zdjęciach powyżej od lewej Buddyzm, Islam, Hinduizm, Judochrześcijanizm i Judaizm. Skąd oni znali budowę atomu jak religie powstały rzekomo tysiące lat temu a mikroskop wynaleziony niedawno, latem 1860  Mendelejew stworzył tablicę, Układu Okresowego Pierwiastków,  którą po jego śmierci sfałszowano nauczając w szkołach jako rzekomo jego. Gdyby  przyznali mu rację cała fizyka, chemia i matematyka  okazuje się szarlataneria i wtedy Nobliści to zwyczajni oszuści.

Tu znajdziesz właściwą i zweryfikowana przez Jurija Rybnikowa Tablicę Układu Okresowego według naszych przodków Rusów i Swietorosów, których jesteśmy potomkami.

http://vserod.com/tables/atoms/

Wiem że wielu naszych rodaków zabolały gorzkie słowa kiedy wielu z was dowiedziało się że jesteście pokoleniem zombirowanych idiotów nie potrafiących samodzielnie myśleć nie znających tabliczki mnożenia i sumowania nie jest to miłe dla uszu. Wielu z was się oburzyło bo przecież jesteście magazynierami wiedzy niepotrzebnej albo magami. Sam przechodziłem przez proces zmiany świadomości i zrozumienia oraz właściwej oceny mojej wiedzy plasującej mnie w grupie bezmyślnych idiotów.

Miałem to szczęście że spotkałem na swojej drodze ludzi mądrych i bezkompromisowych znających tajniki wiedzy naszych przodków, nasi przodkowie przekazali nieopatrznie swoją wiedzę łotrom i zbójom, którzy postanowili ich w podzięce wymordować i zniszczyć naszą cywilizacje.

Gdyby nie oni byłbym takim samym zniewolonym umysłowo niewolnikiem jak wielu z naszych rodaków.

Żeby wyjść z procesu zombirowania trzeba zacząć od oczyszczania umysłu z tego syjonistycznego gówna, które tam zalega zapoznać się z Tabliczką mnożenia, która ma amputowane zero i wprowadza w błąd nasze dzieci, które żyją w nieświadomości i powielają swoja wiedzę przekazując kolejnym pokoleniom. Z tym problemem trzeba się zmierzyć samemu i wprowadzić podczas sumowania i mnożenia obrazowanie bez niego to abstrakcja na liczbach.

Z tabliczką mnożenia i sumowania według naszych przodków możecie się zapoznać tu:

http://vserod.com/posts/metodika-ponimaniya-svyazi-grammatiki-i-matematiki/
Droga do zmiany świadomości jest długa i wyboista bo tępiony i wyśmiewany byłem na wszystkich etapach mojego życia. Czy wielu z was jest gotowych żeby zerwać z ogłupianiem i wykorzystywaniem waszej niewiedzy to bardzo trudne pytanie. Zabierzcie się za edukacje waszych dzieci i nie pozwólcie ich ogłupiać bo zindoktrynowane zaczną kiedyś na was donosić na policje i do prokuratury jak to zrobił Pawlik Morozow za nieprawomyślne myślenie a w dalszej kolejności zaczną was rozstrzeliwać jako wrogów systemu. Zacznijcie od prawidłowej Tabliczki mnożenia i sumowania nie chodźcie do żadnego kościoła czy cerkwi, synagogi i zabrońcie indoktrynować swoje dzieci w szkole.

Unikajcie zadłużenia w bankach i płacenia podatków od wszystkiego bezwartościową makulaturą. Pieniądz musi mieć pokrycie w złocie lub w towarze. Chrońcie swoje dobra przed zakusami szajki przestępczej, która za makulaturę skonfiskuje waszą ojcowiznę. Byliśmy świadkami wielu tragedii naszych rodaków okradzionych przez system.

I najważniejsze nie pijcie wódki, wina ani piwa bo alkohol odłącza mózg i rozpuszcza tkankę mózgową niszcząc ją bezpowrotnie a na drugi dzień po sikacie własnym mózgiem.

Nie chodźcie na wybory bo to farsa wyborcza i oszustwo dla legalizacji działalności szajki i nie wstępujcie do żadnej partii szkoda waszego czasu.

Nie wierzcie w żaden kryzy bo to fikcja i nie dajcie wciągnąć się w żadną awanturę i bratobójczą wojnę jaką nam gotują żeby nie powtórzyła się tragedia powstania Warszawskiego.

Żądajcie oddania władzy przejętej przez szajkę spadkobierców NKWD-zistów, SB-ków i WSI. Organizujcie się i wybierajcie swoje niezależne struktury oddolne wybrane przez Naród, pilnujcie żeby do nich nie przenikali koszerni agenci. Wybierajcie swoje niezależne władze w jawnych wyborach powszechnych, sporządzajcie protokoły z tych wyborów i na ich podstawie wysadzicie każdą władzę ze stołka, przejmujcie kontrole nad wybranymi kandydatami, odbierając władzę uzurpatorom zanim was okradną i wymordują. Zdelegalizujcie Judejskie sądy i prokuratury. Tylko Naród może sądzić swoich obywateli na swoim terytorium. Wymiar niesprawiedliwości ochrania szajkę przestępców a ona im płaci za swoje usługi.
Ponieważ kaprali mianują pułkownikami, kretynów ministrami, kapelanów generałami sam postanowiłem sobie nadać stopień generała dywanowego. Pisał i apelował do waszego rozumu hura optymista. Wojna trwa od 5000 tysięcy lat i jakoś do tej pory nas nie zwyciężyli pomimo klęski w ostatniej wojnie jądrowej i miliardowych strat ludzkich. Walczymy z niezwykle przebiegłą, podstępną i łajdacką cywilizacją, która wysługuje się żydami o czym pisaliśmy, chcąc podstępnie  zawładnąć planetą.

Ryszard Dąbrowski

https://www.facebook.com/BiuletynNaszaRacja/posts/891206184360705

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Mojżesz napis jahwe w kościele
Kretynizm kontrolowany

O ignorancji katolickiej graniczącej z głupotą pisaliśmy wiele razy i czynili oni nam zarzuty, że szerzymy nienawiść jesteśmy mściwi i...

Zamknij