RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

Afery, grabieże i poniesione straty Polski

W imieniu okradanych  żądamy od obywateli polskich żydowskiego pochodzenia zamieszkałych w POLSCE spłaty szkód, jakich dopuścili się wobec NARODU POLSKIEGO, w okresie od rozpoczęcia II Wojny Światowej przez okres PRL-u i włącznie aż do dnia opuszczenia dobrowolnie terytorium naszego kraju. Na pierwsza transzę odszkodowania proponujemy wypłatę ok. 2 tyś bilionów  zł + odsetki ! Ale dopiero po odzyskaniu kontroli nad strukturami Państwa. Wszyscy rządzący w naszym kraju są bezprawnie wybrani z naruszeniem Konstytucji RP. Dlatego wszyscy powinniśmy wymówić posłuszeństwo żydowskiej okupacji. Niech każdy zrobi to we własnym zakresie. Nie kupuj żydowskich gazet i nie oglądaj TelAwizji. Wprowadź barter w wymianie handlowej dóbr i usług gospodarczych, utrzymuj wysokie koszty prowadzenia firmy żeby nie płacić 80% podatku na rzecz żydowskiego i nielegalnie wybranego rządu. Wspieraj polskich przedsiębiorców nie kupuj towarów żydowskich firm. Odmów służby w wojsku i policji, które to kontroluje Mosad. Zjednoczmy wysiłki pozbycia się żydowskiego pasożyta i okupanta. Nigdy Polska nie była tak rabowana od czasu odzyskania niepodległości w roku 1918.

POLSKA najbogatszym krajem świata – mlekiem i miodem płynącym!??

Jesteś zdziwiony .

Tak właśnie jest!! Ponieważ POLSKA ma 2 tyś bilionów zł do odebrania od obywateli polskich żydowskiego pochodzenia zamieszkałych w POLSCE oraz NEMCZECH, USA,ROSJI, IZRAELA!! Tylko jeden drobiazg: POLACY muszą przejąć uprzednio władzę w POLSCE od żydów i kolaborantów polskich zarządzających naszym majątkiem narodowym!  Wzywamy do zwrotu zagrabionych funduszy:

Grabieży srebra i złota FON plus cztery miliony dolarów przywiezionych z Londynu do Polski przez gen. Tatara. Strata FON – 4 miliony złotych.

 1. „Urwanie łba”195 wielkich afer dokonanych przez prominentów żydowskiego pochodzenia nomenklatury (PRL). Dane w/g informacji prasowych lat 80-tych.

Strata 12 bilionów złotych.

 1. Grabież dobytku 300 rodzin tzw., wrogów ludu z Krakowa oraz występujących w mniejszym zakresie na terenie całego kraju wysiedleń w okresie bitwy o handel. Polegało to na wytypowaniu właściciela bogatego domu lub mieszkania. Wtajemniczeni UB-ecy właściciela zabijali lub aresztowali a majątek ich był przechwytywany przez morderców z Bezpieki.

 Straty 1 bilion złotych.

 1. Urwanie łba sprawie „wystrzał” (kradzież depozytów, wymuszanie okupu od cinkciarzy). Udziałowcami afery byli pułkownicy i generałowie MSW.

Straty skarbu państwa – 2 biliony złotych.

 1. Bitwa o handel z lat 1945-1950 pod nadzorem {Żyda-Minca}. Odebrano wówczas Polakom dorobek całego życia, dorobek wielu pokoleń polskich rodzin.

Straty astronomiczne – 200 bilionów złotych.

 1. Ograbienie Skarbu państwa w aferze alkoholowej, przechwycenie i zniszczenie Polskiego monopolu Spirytusowego i Tytoniowego.

Straty astronomiczne – 50 bilionów złotych.

 1. Ograbienie, okpienie, „wystrychniecie na dudka „półtora miliona Polaków z tytułu przedpłat mieszkaniowych. Bezdomni po 20 latach nie mają ani mieszkań ani pieniędzy.

Straty astronomiczne 100 bilionów złotych.

 1. Afera nabranych naiwniaków na bezpieczna kasę Grobelnego. Współudział ministra Krzaka. Straty – 3 biliony złotych.
 2. Ograbienie 8 milionów emerytów z 40% składek ZUS. Polacy w pocie czoła pracowali za głodowe pensje dla Judeopolonii i w dobrej wierze odkładali ze swego wynagrodzenia 40% dla ZUS. Oszczędności te zostały zagrabione, a obecnie ograbione państwo nie posiada funduszy na wypłacenie emerytur.

Straty 100 bilionów złotych.

 1. Ograbienie Skarbu państwa i Polaków przez tworzenie uprzywilejowanych przedsiębiorstw i fundacji: żydowskie PAX, INKO, LIBELLA, Fundacja Nisenbauma, wszelkie inne Fundacje. Firmy te przez 47 lat nie płaciły i nadal nie płacą ceł i podatków.

Straty 100 bilionów złotych.

 1. Afera przemytnicza MSW żyda gen. Matejewskiego. 18 tysięcy dukatów plus złoto. Aferze urwano „łeb” a złoto podzielono miedzy mafiosów MSW.

Straty – 18 tys. dukatów.

 1. Afera MSW gen. Milewskiego (żelazo – żądło). Napady, rabunki przemyt złota. Sprawie urwano „łeb” a walory dewizowe podzielono miedzy wtajemniczonych mafiosów MSW. Straty 5 bilionów złotych.
 2. Afera FOZZ. Straty 10 bilionów złotych.
 3. Afera rublowa, transfer z byłego ZSRR. Straty skarbu państwa 8 bilionów złotych.
 4. Afera rublowa, transfer z b. NRD. Straty Skarbu państwa 12 bilionów złotych.
 5. Afera Art-B w tym zniszczenie Ursusa. Straty 20 bilionów złotych.
 6. Afera paszportowa, machloja polskich żydów MSW z angielskimi żydami. Wydymanie Państwowej Wytwórni Papierów Wartościowych.

Straty Skarbu Państwa 16 milionów dolarów (US)

 1. Afera z zakupem Bella. Machloja amerykańskich żydów z polskimi żydami. Za zniszczenie polskiego przemysłu lotniczego, nasi rodzimi targowiczanie pobrali 5 milionów dolarów łapówki. Z tego powodu 70 tysięcy polskich robotników (wysoko wykwalifikowanych) poszło na bruk. Zdolność obronna Polski została obniżona. Zniszczono fabryki przemysłu lotniczego i obronnego, które były wybudowane po 1918 roku z inicjatywy Kwiatkowskiego (COP) i wysiłkiem całego Narodu. Budowa COP-u miała na celu przygotowanie Polski przed agresja Hitlera i Stalina.

Straty 100 bilionów złotych.

Ograbienie Polaków przez odebranie działek budowlanych, ziemi, lokali handlowych, placów prawowitym właścicielom. Tylko w Warszawie odebrano 20 tysięcy działek, które prawem Hazuka przydzielono oczywiście tylko Żydom,  masonom i kolaborantom. Np., przy ul. Sobieskiego, Nowoursynowskiej, Wolicy i wielu dzielnicach Warszawy i kraju. Przy Al. Wilanowskiej w Warszawie na terenie odebranych bezprawnie działek nomenklatura PZPR wybudowała przepiękne wille o czerwonych dachach.

Zatoka Czerwonych Świn

Społeczeństwo Warszawy nazywa ten super ekskluzywny zakątek „Zatoką Czerwonych Świn”. Należy do tego jeszcze dodać, że Kiszczak i jego kolesie żydowskiego pochodzenia (sama generalicja i pułkownicy), budowali wille siłami żołnierzy poborowych. Budynki te potem sprzedali po spekulacyjnych (przepraszam rynkowych) cenach, na czym zarobili po 100.000 dolarów.

Straty w skali kraju 10 bilionów złotych.

 1. Pozbawienie Polaków poszkodowanych przez Trzecią Rzeszę Niemiecką odszkodowań za roboty przymusowe i obozy pracy przymusowej w czasach okupacji.

Straty 500 miliardów Marek zachodnioniemieckich.

 1. Koszty stanu wojennego poniesione przez żydo – generalską mafie w obronie swych mafijnych interesów.

Straty ekonomiczne 25 miliardów dolarów (USD).

 1. Koszty utrzymania mafijnego PRONU przez 10 lat 10 bilionów złotych.
 2. Machloje z przekształceniem 1600 największych fabryk polskich. Odebranie Narodowi i przekazanie swoim. Straty astronomiczne. Jest to powtórka bitwy o handel z czasów żyda Minca w latach 1945-1949.

Straty 100 bilionów złotych.

 1. Bizantyjska rozrzutność w kancelariach prezydenta i jego dworu. Rozpłyniecie się majątku po byłym PZPR. Około 100 zabytkowych pałaców i ukrytych pieniędzy na różnych kontach przepadło bezpowrotnie.

Straty 10 bilionów złotych.

 1. Zniszczenie przemysłu ciężkiego i zbrojeniowego. Porwanie 6 handlowców w celu wyeliminowania Polski z arabskich rynków zbytu. Pozbawienie Polski taniej ropy z Iraku i eksportu budownictwa.

Straty z tytułu utraty rynków arabskich – 10 miliardów dolarów (USD).Jad dobija się gospodarkę

 1. Rakietowa machloja polskich generałów żydowskiego pochodzenia z żydo-sowieckimi generałami na zakup od sowietów przestarzałych rakiet na wyposażenie Wojska Polskiego. Fakty te opisywał i wyliczył straty płk. Rajski („Nowy Świat” z 11.03.1992). Polska zapłaciła za złom rakiet.

Strata 60 miliardów dolarów.

 1. Grabież 6 ton złota plus monety o wartości numizmatycznej, znalezione zostały w 1982 roku w Lubiążu na Dolnym Śląsku.

Poszukiwań dokonali saperzy WP oraz lotnictwo LWP za cenę ogromnych kosztów. Znaleziony skarb został przekazany do żydowskiego banku „Złoty Cielec” – jako własność „Sanhedrynu” (Tajny Rząd żydowski). Monetami srebrnymi i złotymi podzielili się wtajemniczeni mafiosi wybranego narodu „cyklistów”: Jaruzelski, Poradko, Kiszczak, Barański, oficerowie SB: Siorek, Liwski i Zbigniew Dzięgielewski, gen. Bula. Resztki tego złota w ilości 2 kg odkryła przypadkowo służba porządkowa w piwnicach Belwederu, które zapomniał gen. Jaruzelski. Ciekawe? Który to Rasputin ukrył złoto? Fakty te opisał „Wprost” z 7.06.1993. Wojskowa Prokuratura w Warszawie na podstawie prawa Talmudu urwała „łeb” sprawie.

Straty skarbu państwa – 6 ton złota plus monety złote i srebrne.

 1. Na koszty kampanii wyborczej w wyborach 27 października 1991 roku – Komitety Wyborcze (te wtajemniczone) pobrały pożyczki w NBP w wysokości 6 bilionów złotych. Pieniędzy tych nie zwrócono do banków do dnia dzisiejszego. Na interpelacje poselska w tej sprawie Hajka Grundbaum (Hanna Gronkiewicz-Waltz) wykręciła się tajemnicą bankową. Według nawiedzonej Duchem Świętym Hajki Polski Naród nie może dowiedzieć się prawdy o tym, jak jest okradany. Właśnie za te ukradzione Polakom pieniądze oplakatowano rabinami całą Polskę.

Dla przypomnienia na 460 posłów zasiadających w Sejmie 322 miało pochodzenie żydowskie.

Za te pieniądze wybraliśmy 70% „Knesetu” (parlament Izraela) a nie polski Sejm.

 1. Afera Gawronika, który do spółki z płk. Grzybowskim z Wojsk Ochrony Pogranicza, w noc sylwestrowa 1988/89 rękami żołnierzy poborowych pobudowali 80 kantorów wymiany walut na granicach PRL-u. Wszystkie zezwolenia Gawronik załatwił o godz. 24 w nocy. Polski Kowalski na taka decyzje administracyjna czekałby miesiące a nawet cale lata. Afera Gawronika mogła być zrealizowana, bo była wykonywana w interesie „Złotego Cielca” i do Spółki z ówczesnym ministrem finansów, który uprzedził Gawronika o wprowadzeniu wolnej wymiany walut.

Łącznie afery Gawronika Art-B, Ursus, kantory przekraczają sumę 5 bilionów złotych.

 1. Afera dewizowa biznesmena z żelaza. Kazimierz Janosz do spółki z I Departamentem MSW przywiózł z przemytu 200 kg złota. Złoto to rozpłynęło się w depozycie MSW. Zapytajcie Milczanowskiego jakie to krasnoludki ukradły omawiane złoto.

Strata skarbu państwa wynosi – 200 kg złota.

 1. Afera pomocy dla bezrobotnych? Polska otrzymała rzekomą pomoc dla bezrobotnych z banku „Złoty Cielec” w wysokości 100 milionów dolarów na lichwiarskie procenty. Z tej sumy aż 30 milionów (USD) wypłacono doradcom zachodnim. Polscy bezrobotni z tych pieniędzy nie otrzymali ani centa. Właśnie za pieniądze dla bezrobotnych bawią się zagraniczni doradcy w hotelu „Mariot”. Miesięcznie ich wynagrodzenie wynosi 40 tys., dolarów. Fakty te omówił w „Listach o gospodarce” red. Bober w styczniu 1994 roku.

Straty Skarbu Państwa wynoszą 100 milionów USD kredytu plus odsetki (lichwa) = 100 milionów USD.

 1. Afera banku śląskiego. Dwaj żydzi, Kowalec i Borowski rąbnęli z banku śląskiego 10 bilionów złotych. Nie podlegają sadowej odpowiedzialności, ponieważ jako wybrańcy narodu są wyjęci spod polskiego prawa. Podlegają pod prawo Mojżeszowe.

Straty Skarbu Państwa – 10 bilionów złotych.

Razem straty Skarbu Państwa wynoszą: – 954 bilionów złotych, – 6 ton 200 kg złota, – 18 tysięcy dukatów, – 500 miliardów DM, – 95 miliardów 20 milionów USD do tego bilansu należałoby doliczyć nigdy nie wypłacone wielomiliardowe odszkodowania za agresje, zniszczenia wojenne, ludobójstwa od Niemiec, Rosji, Izraela, (żydostwo masowo brało udział po stronie hitlerowskich Niemiec i żydobolszewickiej sowieckiej Rosji w rzeziach ludobójczych dokonywanych na Polakach, a po wojnie w stalinowskim aparacie terroru).

Oblicza się, że straty Polski w wyniku niemieckiej agresji 1939 – 1945, wynosiły około 1,5 biliona EURO (można przyjąć, że przejęte przez ZSRR polskie ziemie z istniejącym na nich majątkiem stanowią stratę porównywalną), odszkodowania za zdradę i złamanie umów i paktów od USA i Anglii, oraz za zdradliwe oddanie Polski w niewolę Stalinowi i 45 lat i wprowadzenie rządów żydo-komunizmu.

W wyniku akcesji do UE Polska straciła (wg. różnych źródeł) od 600 mld USD do 2 bln USD.

W wyniku akcesji do UE i spłat długów Polska w latach 2004-2006, ponosi straty w wysokości ok. 80 mld USD rocznie. W tym strasznym rejestrze pogrzebana jest przyczyna polskiego kryzysu i luka w budżecie państwa. Wartość zagrabionych walorów dewizowych przekracza dwukrotnie roczny budżet państwa.

Gdyby rząd Polski powoła specjalny organ w tej sprawie w celu odzyskania zagrabionych funduszy, to Polska stałaby się najbogatszym krajem świata - mlekiem i miodem płynącym. (przy jednoczesnym zreformowaniu systemu monetarnego likwidującego całkowicie żydowska lichwę).

Niestety! Żydzi są wszędzie występują pod przybranymi polsko brzmiącymi nazwiskami, sędziowie, prokuratorzy, prawnicy, politycy, ukręcają łeb lub nie wszczynają śledztwa w każdej sprawie, gdzie sprawcami są żydzi, bo prawo Talmudu jest nadrzędnym prawem nad polskim prawem tubylczym. Wspomagani są przez żydowskie media i banki.

Prożydowski TW “Bolek” zapewnił ciągłość władzy masońsko-żydowskiej. Kolejne rządy żydo-solidarnościowe i żydo-postkomunistyczne wielce się napracowały nad zniszczeniem Polski. Przemysł legł w gruzach, ziemia nie zaorana, miliony bezrobotnych, bandytyzm, bezdomni, narkomani. Polski szabes-goje, żydowscy klakierzy, folksdojcze niemieccy już mogą przystąpić do nauki języka hebrajskiego i niemieckiego w celu zapewnienia kadr dla uzurpatorów władzy nad polskimi gojami. Uniwersytety dla Polaków będą niedostępne z powodu wysokich opłat. Polakom wystarczy szkoła podstawowa. Obszar Polski ma być oczyszczony i przygotowany jako przestrzeń życiowa dla kolonistów niemieckich i żydowskich.

Żyd Olszewski (Oksner) w Sejmie dnia 04.06.1992 roku zadał bardzo naiwne pytanie: “Czyja jest Polska?” Dlaczego znany mecenas udaje Greka? Dlaczego nie powiedział Polakom prawdy, że Polska jest w łapach żydowskich. Biada tym co zwodzą i gorszą maluczkich – panie mecenasie. I można wielu zwieść i oszukać, ale  Narodu Polskiego oszukać się nie da!

Co ciekawe z internetu zniknęła kolejna strona tym razem po polonica.net, padło na judeopolonię. Obie pod wpływem nacisku tajnych służb. Było tam co prawda czasem trochę fantazji np. Pająka, ale masa artykułów obnażała kłamstwo żydokomuny, magdalenkowego wału i III RP.

Pod redakcją; „RACJA SŁOWIAŃSKA”

Źródło: Internet, różne

 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marionetki EU
Na którą marionetkę głosować?

Demokracja to z definicji „rządy ludu”. Mimo jednak namolnego wmawiania mi przez media, iż mamy u nas w polskim baraku Unii demokrację,...

Zamknij