RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

10% dla Ruchu Palikota i RACJI PL

Jan Cedzyński

Czekamy na ostateczne wyniki wyborów! Jeszcze niepełne dane PKW mówią o blisko 10 proc. poparcia dla Ruchu Palikota, a to oznacza około mandatów w Sejmie! Już wiemy – RACJA będzie miała swoich przedstawicieli w Parlamencie. Kogo? Posłem zostanie JAN CEDZYŃSKI – wiceprzewodniczący RACJI PL (Kielce) oraz popierany przez RACJĘ Roman Kotliński! Dodajmy, że tylko na kandydatów naszej partii oddano kilkadziesiąt tysięcy głosów!

Nikt nie wierzył w to, że Ruch Palikota może przekroczyć próg wyborczy. Tymczasem… przekroczył i zdobył bardzo dobry wynik. Wieczór wyborczy w budynku stołecznej Reduty był świętem dla wszystkich antyklerykałów i osób o liberalnym spojrzeniu na sprawy obyczajowe. Nie mogło zabraknąć liderów partii – Ryszarda Dąbrowskiego, Jana Cedzyńskiego i Ziemowita Bujko, przedstawicieli zarządu i rady krajowej RACJI oraz wielu członków i kandydatów. Był także popierany przez RACJĘ red. Roman Kotliński. To było święto nas wszystkich. A teraz? Oczekiwanie na ostateczne wyniki i ciężka praca, by w kolejnych wyborach wynik był lepszy!

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zmienimy Polskę! Z Tobą i dla Ciebie

Koleżanki i Koledzy członkowie i sympatycy Racji! Dzisiaj ostatni dzień kampanii. Bardzo się cieszę, że dzięki Waszemu zaangażowaniu i determinacji...

Zamknij