RACJA TV

Facebook.

Najczęściej czytane

1 maja w Katowicach

O godzinie 11.00 w Katowicach jak co roku, Lewica reprezentowana przez miejscowych działaczy RACJI Polskiej Lewicy, SLD i Stowarzyszenia „Pokolenia” złożyła podziękowania ludziom pracy za ich trud. Przypomniano, że 1 Maja to nie żadne kościelne święto, lecz upamiętnienie krwi robotników przelanej w obronie pracowniczych praw. W uroczystościach RACJE PL reprezentowali między innymi: sekretarz generalny partii Dariusz Lekki i sekretarz wojewódzki RACJI PL Ryszard Pawłowski. Miejscowe władze reprezentował radny SLD Marek Szczerbowski. W tym roku z powodu przebudowy centrum miasta nie odbył się tradycyjny pochód, złożono za to kwiaty pod Pomnikiem Powstańców Śląskich. Szanując czas i zdrowie zebranych (panował duży upał) postanowiono nie wygłaszać typowych przemów, lecz skupić się na hołdzie złożonym Ludziom Pracy.

Pod ponikiem Powstańców Śląskich zabrali się mieszkańcy miasta i działacze partyjni, którzy postanowili być z ludźmi, zamiast jechać do Warszawy, by być małpami w cyrku Leszka Millera i Janusza Palikota.Bo Ludzie Pracy mieszkają wszędzie, nie tylko w Warszawie i wszystkim należy się szacunek. Nie trzeba zganiać ludzi do stalicy, aby podkreślać swe polityczne ambicje, gdyż to politycy powinni być dla ludzi a nie odwrotnie.

Napisz komentarz
Musisz być zalogowany(a) aby napisać komentarz.
 
Przeczytaj poprzedni wpis:
DSC_0321
Palikot naprawia kapitalizm

Naprawiamy kapitalizm! Kapitalizm to jedna z najbardziej bezwzględnych, niemiłosiernych religii, która wmawia tym, którym wiedzie się gorzej, że są winni...

Zamknij